O nás

SOFT COTTON je registrovaná ochranná známka společnosti, která vyrábí froté ručníky a župany od roku 1986 ve své továrně o rozloze 53.000 m2 s 1500 zaměstnanci. V roce 1996 vstupuje společnost na světový trh a orientuje se na export. Nyní  vyváží zboží  do USA, Kanady, Německa, Francie, Itálie, Velké Británie, Beneluxu, Rakouska, Řecka, Japonska, Švédska, Finska, Dánska, Norska, Singapůru a nyní také do České Republiky a Slovenska přímím zastoupením společností  SOFT COTTON s.r.o. 

SOFT COTTON výrobky jsou vyráběny z česané příze spředené z AEGEAN bavlny (Egejská bavlna je známá jako nejlepší ve své kategorii).
Výrobky z česané bavlny se dále dělí na:
SOFT COTTON výrobky jsou barveny na nejmodernější certifikované lince Oeko-Tex  a proto mají výrobky po celou dobu stále stejnou barvu a měkkost jako první den. 
Všechny výrobky jsou ANTIBAKTERIÁLNÍ (certifikovány American Microban Produkty Company). Microban antimikrobiální ochrana zabraňuje růstu bakterií a proto jsou výrobky čistější a svěžejší.
SOFT COTTON se  snaží představit výrobky té nejlepší kvality, nejlepší příze s nejatraktivnější barvami a styly a to naším zastoupením pro Českou republiku SOFT COTTON s.r.o. - viz KONTAKT